Posljednji pozdrav našoj članici, kolegici i prijateljici Dženani Šukurica

Sa tugom i nevjericom opraštamo se sa našom dragom Dženanom Šukurica koju je, nakon teške borbe, bolest pobijedila i otrgnula sa samo 38 godina života.

Nada i optimizam nisu napuštali Dženanu od kada je saznala za bolest, kroz njenu veliku borbu i liječenje pa do posljednjeg trenutka života. Vjerovali smo da će njena snaga i mladost dobiti ovu bitku, da će još godinama biti uz svoje troje djece, majku, supruga, rodbinu i prijatelje. Nažalost, juče je Dženana zauvijek sklopila oči i otišla, sigurni smo, na bolji svijet, u trajno sjećanje svih koji su je poznavali.

Kao dugogodišnju članicu Sindikata, svi ćemo pamtiti njenu energiju i prijateljstvo, kao i čvrstinu i snalažljivost da uvijek revnosno odgovori zadacima na poslu. Takva je bila i kao majka, supruga, kćerka, sestra.

Svojim odlaskom ostavlja veliku prazninu među kolegama, a svojoj porodici neprolaznu bol i tugu.

Neka joj je vječni rahmet.

Porodici, rodbini i prijateljima, drage Dženane, Sindikalna organizacija kantonalnih organa državne službe Kantona Sarajevo upućuje duboko i iskreno saučešće .